Ілля Ілліч Мечников

Наука може і повинна в майбутньому дарувати людям щасливе існування

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Україна очима молодих
Україна очима молодих

Поділитися новиною:

Україна очима молодих

Ряднова Анастасія - учасник Міжнародної науково-практичної конференції

Таку назву має Міжнародна науково-практична конференція учнів-членів Малої академії наук, яка щороку відбувається у місті Львів з метою підтримки обдарованих дітей і їх творчої самореалізації. В цьому році її учасницею стала учениця 11 класу Дворічанського ліцею, екскурсовод  музею «Наш великий земляк І.І.Мечников – Громадянин світу»  Ряднова Анастасія. Вона була запрошена до складу делегації від Харківської області для виступу за темою свого нового дослідження «Маєтки Мечникових на Дворічанщині: проблеми реконструкції» після перемоги в другому етапі конкурсу-захисту МАН.

Тези виступів учасників цієї конференції  опубліковані в збірнику статей «Україна очима молодих». Близько 80 учасників прибуло з різних областей України. Юних істориків гостинно зустрів Український католицький університет. Багато нових друзів, нових вражень, досвіду спілкування з однодумцями отримали молоді науковці. Їм вручили сертифікати учасників конференції. Виступ Анастасії було відзначено як кращу презентацію на підсумковому засіданні конференції.

А 22 квітня в Харкові відбулись щорічні Міжнародні Слобожанські читання, які організовує Харківський науково - методичний центр охорони культурної спадщини. Вже вдруге поруч з відомими дослідниками, вченими виступала з презентацією своєї роботи і наша вихованка.

Бажаємо нових успіхів!

                      Л.Бабай, методист Дворічанського ЦДЮТ   

Альбом: Україна очима молодих
Альбом: Україна очима молодих
Альбом: Україна очима молодих
Web-адреса: mechnikov.dvorichna-vo.gov.ua/news/id/12359 | Переглядів: 91Дата публікації: 11:42 25.04.2019